Raksti

No kā attiecībās baidās katra zodiaka zīme?

Auns

Auns attiecībās izliek sevi visu, viņi ir enerģijas un kaisles pilni. Viņš ir ieinteresēts tuvībā ar jums, viņš interesējas par jūsu dzīvi un investē jūsu saiknē spēku un uzmanību. Viņi var būt tik ļoti koncentrēti uz visas savas mīlestības un pieķeršanās sniegšanu jums, ka nevar saprast, kā jūs uz to reaģēsiet. Un viņu vislielākās bailes ir vērot to, kā jūs aizejat no viņu dzīves pēc tam, kad viņš jums ir devis tik daudz.

Vērsis

Vērsis ir spītīgs, viņam ir grūti padoties. Bija nepieciešama mūžība, lai iepazītu viņa īsto būtību, un pa šo laiku jūs bieži domājāt, ka viņam attiecībās ar jums viss ir vienalga, bet, kad viņš jums atvērās, visas šaubas pagaisa. Tomēr viņā iemājoja bailes, kas rodas no domām, ka tagad, kad viņš jūsu priekšā ir kļuvis ievainojams, jūs zaudēsiet interesi par viņu. Viņš baidās no tā, ka jūs aiziesiet, tiklīdz būsiet ieguvusi kāroto – viņu pašu.

Dvīņi

Jūs dievināt Dvīņu enerģiskumu, draudzīgumu un aktivitāti, kā arī viņu dabu divējādību. Tomēr viņiem ir šaubas, ka viņiem attiecībās kļūs garlaicīgi. Gudrajiem Dvīņiem patīk intelektuāla stimulčija. Viņi tiecas pēc jauniem piedzīvojumiem, dziļi pārdomātām sarunām, zināšanām, viņu ziņkārība var viegli nogurt no jau izpētītām lietām un apkārtējiem cilvēkiem. Lai arī viņi jūs arī mīl, viņi baidās no rutīnas un kaisles zuduma jūsu saiknē.

Vēzis

Vēzim jūs varat uzticēties un uz viņu paļauties par visiem 100 procentiem. Viņš ir uzticams, lojāls un līdzcietīgs. Bet dažreiz viņš var pāršaut pār strīpu un būt pārāk piekasīgs, vēloties pavadīt ar jums visu laiku. Tas var novest pie tā, ka jūs atkāpsieties, vēlēsieties savu telpu, un tieši no tā viņš baidās visvairāk. Viņš baidās, ka atgrūdīs jūs no sevis ar savām pārlieku lielajām rūpēm un alkstošo mīlestību.

Lauva

Lauva ir drošsirdīgs, uzticams, patīk kontrolēt visu un visus, kā arī būt visu uzmanības centrā. Viņš vēlas rūpēties par jums, būt atbildīgs, uzņemties un pieņemt attiecībās svarīgus lēmumus. Bet viņš var nospiest jūs ar savu uzpūsto ego un augstprātību. Viņš zina par to, un viņa lielākās bailes ir tādas, ka jūs sajauksiet viņa mīlestību ar egoismu, un neļausiet viņam kļūt attiecībās par aizstāvi.

Jaunava

Jaunava attiecībās ir mierīga figūra, viņa gandrīz vienmēr ir mierīga un pacietīga. Viņa ir domātājs, kas patstāvīgi apstrādā, analizē datus, cenšas saprast, kas notiek un uz kurieni jūsu attiecības virzās. Viņa vada savu prātu, un tieši tajā arī atrodas viņas vislielākās bailes. Tā kā viņa bieži pazūd pati savās domās, kas, kā likums, ir uzbāzīgs, viņa baidās, ka pārliecinās sevi aiziet no attiecībām, atrodot sīkumus, kas viņu uztrauc vai arī apbēdina.

Svari

Svari var būt neizlēmīgi. Dažreiz liekas, ka viņi jūs mīl no visas sirds, bet citreiz – paliek malilņā, bet, kad mūziku pasūta mīlestība, viņiem nav, kur sprukt. Jūsu izredzētais-Svari bieži kritīs galējībās, ziedojot sevi un savas intereses jūsu dēļ. Tomēr viņi baidās sevi attiecības sakompromitēt. Viņi mētāsies savās jūtās no vienas puses otrā, un centīsies saprast, vai jūs sniedzat viņiem tās rūpes, mīlestību un laiku, kādu viņi ir ieguldījuši jūsos – un viņu lielākās bailes ir savā mīlestībā pret jums pazaudēt sevi.

Skorpions

Skorpionam patīk būt vientuļam. Kā jau emocionāla zīme, viņš daudz laika pavada pārdomās, analizējot savas jūtas. Kad lieta nonāk līdz attiecībām, Skorpions parasti saprot, kur atrodas un ko jūt. Tomēr viņa lielākās bailes ir tādas, ka jūs nedodat viņam pietiekoši daudz telpas, lai viņš varētu būt tāds, kāds ir. Viņš ir ļoti pašapzinīgs un vērīgs, un viņam ir nepieciešams laiks, lai apstrādātu informāciju. Viņš baidās, ka līdz ar attiecību attīstīšanos, viņam nāksies iziet uz kompromisu ar savu laiku un vēlmēm, un viņš nav pārliecināts, ka ir tam gatavs.

Strēlnieks

Strēlnieks ir dīvainis. Viņam patīk atklāt visu jauno, sekot savām kaislībām, mācīties un būt brīvam. Viņu nav vienkārši sasaistīt ar attiecībām, jums liekas, ka saikne jūsu starpā kļūst stiprāka, un ir acīmredzami, ka Strēlnieks ir pilnībā tajās iekšā. Bet slepenībā viņš baidās, ka vienā skaistā dienā zaudēs par jums savu interesi. Viņš nekad jums par to nepateiks, bet viņš baidās, ka reiz viņam nāksies izvēlēties starp sekošanu saviem sapņiem un viņa attiecībām, un viņš var jūs neizvēlēties.

Mežāzis

Mežāzis ir enerģisks un nopietns. Viņš aizraujas ar lietām, mērķiem, uz kuriem tiecas, un mīlestību pret jums. Viņš jūs mīl, nododoties jūtām pilnībā, turklāt sevi nezaudējot. Viņš vienmēr skatās nākotnē un cenšas to izplānot. Tomēr viņa dziļākās bailes ir tās, ka jūs viņu nesapratīsies. Viņš domā loģiski, uztver dzīvi nopietni, un baidās, ka jūs vai nu būsiet pārāk sveša viņam, vai arī skatīsieties uz attiecībām no cita skatu punkta.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs vienmēr ir darbībā. Viņš ir rūpīgs, dāsns, vienmēr palīdz un bieži atbalsta cilvēkus, kā vien spēj, pat svešiniekiem. Viens no viņa trūkumiem ir tas, ka viņš nekad nav viens – viņam gandrīz vienmēr apkārt ir cilvēki, un jums rodas jautājums, kāda ir viņa attieksme pret jums. Tieši tādas arī ir viņa nelielās bailes: savu attiecību ar citiem cilvēkiem dēļ viņš baidās, ka jūs centīsieties viņu kontrolēt vai arī ierobežot. Viņš vēlas uzturēt kontaktus ar cilvēkiem neatkarīgi no jūsu attiecībām, un baidās, ka jūs neļausiet viņam būt tādam, kāds viņš patiesībā ir.

Zivis

Zivis ir pilnas ar kaisli. Viņas ir emocionālas, dziļas un ārkārtīgi  jūtīgas. Lai ko viņas arī justu, viņas to sajūt tūkstošreiz spēcīgāk par jums. Lūk, kāpēc viņām ir svarīgi, lai jūs spētu atklāti komunicēt un izteikt savas jūtas – ja jūs to nedarīsiet, viņas domās, ka jūs zaudē. Viņu lielākās bailes ir tādas, ka jūs kļūdaini uztversiet viņu emociju izrādīšanu par vājību.

1 komentārs

Atstāj komentāru