Latvijā Video

Jauks video: 26 iecienīti latviešu mūziķi ierakstījuši labdarības maratona #DodPieci himnu

Labdarības maratons #dodpieci

“Nepārlaužams” šogad būs tā dziesma, kas noderēs klausītājiem, kuri labdarības maratonā #DodPieci vēlas ziedot, bet nevar izvēlēties dziesmu.

Himnas “Nepārlaužams” mūzikas autori ir Dons, Goran Gora un Māra Upmane-Holšteine. Teksta autoru vidū ir Māra Upmane-Holšteine, kā arī vairāki repa mākslinieki – VIŅA, ansis, Edavārdi, Ozols un Reiks. Dziesmas producents – Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Dziesmu iedziedājuši klausītāju iemīļoti vokālisti: Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Māra Upmane-Holšteine, Marta Grigale, Goran Gora, Ralfs Eilands, Dons, Markus Riva, Jānis Aišpurs, Lauris Valters, Jānis Stībelis, Intars Busulis, sešas Latvian Voices vokālistes, reperi: VIŅA, ansis, Edavārdi, Ozols, Reiks, Justs, kā arī instrumentālisti Mārcis Auziņš (ģitāra) un DJ Rudd (taustiņinstrumenti, elektronika).

Dziesmas video režisējusi Latvijas Televīzijas režisore Zane Gargažina, operatori – Mārtiņš Šalmis un Ņikita Korņevs, video montāža – Edmunds Rimšāns, krāsu korekcija – Māris Martušs gaismas – Ronalds Blūms un Lāsma Kokenberga.

Labdarības maratons #DodPieci norisināsies no 15. – 21. decembrim. Klausītāji ar ziedojumu atbalstīs biedrības “Dzīvības koks” organizētas nometnes  onkoloģisko pacientu rehabilitācijai.

Avots: parmuziku.lv

Atstāj komentāru