Peldkostīmu sezona pavisam noteikti jau iesākusies un tas nozīmē karstas dienas, gari un silti vakari, mūzikas festivāli, lieliski ēdieni un vienkārši lielisks noskaņojums visapkārt. Tātad, ir nepieciešams kāds piemērots peldkostīms, lai pludmalē vai pie baseina varētu lieliski atpūsties.

Peldkostīmu dizaini mainās katru dienu, bet pie šī jūsu skatiens, iespējams, varētu aizkavēties. Lūk, spalvainais peldkostīms, ko ražo firma Beloved Shirts.

Spalvains peldkostīms

Kamēr daži vīrieši par šādiem augumiem nav visai priecīgi, peldkostīmu ražotājs tieši pretēji – svin šādu vīrišķību. Šīs peldkostīmu sērijas sauklis – “Liec baseina zēnam teikt WTF”, un mēs varam garantēt, ka lielākā daļa cilvēku tieši tā arī nodomās redzot kādu šajā amizantajā peldkostīmā.

[socialpoll id=”2446357″]

Šis produkts iekoarojis ievērojamu uzmanību ASV sociālajos tīklos. Daž cilvēki tam redz pielietojumu, lai aizbiedētu potenciālos mētelīšu virinātājus vai novērstu uzmanību no nepilnībām, piemēram, celulīta. Tai pat laikā daudzi apgalvo, ka tas ir pretīgākais, ko sieviete varētu uzvilkt.

Kompānija pārdod kaudzi ar interesantiem produktiem, piemēram, peldkostību, kurā Džordžs Vašingtons kosmosā jāj uz T-Rex dinozaura un šaudās ar lāzeri. Diez gan iespaidīgi, vai ne?

Kādas ir tavas domas?

Atstāj komentāru