Latvijā Video

VIDEO: VID darbinieks šantažē sievieti un pieprasa kukuli!

VID nodokļu inspektors prasa kukuli un tiek pieķerts nozieguma izdarīšanas brīdī

Zemnieku saimniecībā “Dimzas” vairāk nekā 20 gadu darbības laikā ir bijušas dažādas pārbaudes, taču viena Valsts ieņēmumu dienesta pārbaude, kas veikta aprīlī, pārsteigusi. Pareizāk sakot, pārsteigusi VID nodokļu inspektora Aigara Kupčus uzvedība. Viņš dažādos veidos licis noprast, ka ar viņiem visu varot sarunāt, taču, kad zemnieku saimniecības līdzīpašniece atbildējusi, ka viņiem nav ko slēpt un aicinājusi kungus darīt savu darbu, pārbaudes veiktas skurpulozi.

Pēc divām nedēļam, kad pavisam mazas nepilnības atrastas saimniecības grāmatvedībā, Lidijai Sildarei tika prasīts kukulis – 1400 eiro. Kundze nesapratusi, kāpēc viņai vispār būtu jāmaksā un nodomājusi, ka to nedarīs, taču VID nodokļu inspektors Aigars Kupčus nav licies mierā. Viņš kundzei vairākas reizes zvanījis no dažādiem numuriem, lai par sevi atgādinātu.

Lidija Sildare vērsās pie raidījuma “De facto” – viņi pie VID Finanšu policijas Iekšējās drošības daļas, lai jau vairāku aizdomīgu darbību veicēju  Kupčus beidzot pieķertu nozieguma izdarīšanas brīdī.

Atstāj komentāru