Latvijā Video

VIDEO: Masveida kautiņš Daugavpils klubā Artilērijas pagrabi

Kautiņš Daugavpils klubā Artilērijas Pagrabi

Vesels bars iekarsušu jauniešu, sagāzti galdi, krēsli un pat statīvs, kas izmantots cīņās – šāds skats piefiksēts novērošanas kamerās naktī no piektdienas uz sestdienu Daugavpils muzikālajā klubā “Artilērijas pagrabi”.

Video sākumā redzams, ka brīdī, kad apsargs ir novērsies, klubā ienāk seši jaunieši, kuri pēc tam sāk traucēt koncertu, teikts “Artilērijas pagrabu” paziņojumā sociālajā tīklā Facebook.

Video 5:19 min. redzams, ka zemē nogrūsts kāds kluba apmeklētājs. Pēc šī incidenta šo jaunieti devušies aizstāvēt citi apmeklētāji un, kā tiek minēts kluba Facebook ierakstā: “”Varoņiem” to tik vien vajag, lai izraisītu sekojošo kautiņu”.

“Izsakām īpašu pateicību mūsu klientam melnajā džemperī, kurš gan mēģināja mierīgi atturēt huligānus no provokācijām, gan arī nenobijās no diviem uzbrucējiem un aizstāvējās ar mikrofona statīvu ( 6 min 38 sek ). Mums ne tikai nav pretenziju par cietušo statīvu (jo bija jāaizstāvas un tas bija pirmais, kas klientam gadījās pa rokai), mēs pat lemsim par zināma bonusa piešķiršanu šim klientam,” raksta “Artilērijas pagrabi”.

Atstāj komentāru