Video

VIDEO: Drons caur ofisa ēkas logu ietriecas darbinieka galvā!

Drons ietreicas darbinieka logā

Medijiem pēdējā laikā iepatikušies stāsti un video par dronu avārijām. Un sabiedrība ir radušās bailes no tā, ka droni viņus varētu novērot vai uzkrist uz galvas. Nu mēs varam pievienot vēl vienu fobiju savam sarakstam, jo izrādās, ka vairs neesi pasargāts no droniem, pat ne telpās.

Dāvids Perels sēdēja savā ofisā pie galda, līdz pēkšķi DJI Phantom firmas drons iztriecās cauri stiklam – tieši viņa galvā. Par laimi drons lidojuma laikā ierakstīja video. Perels vienkārši izņēma atmiņas karti un ielādēja savā datorā video.

Perels stāsta, ka kāds zaudējis kontroli pār savu dronu, bet, noskatoties video, varu tikai secināt, ka drons nekad nelidotu tā, ja tam būtu zaudēts savienojums ar vadības pulti. Vairāk izskatās, ka pilots ir apzināti vadījis to kā idiots. Pilnā ātrumā rotējis, metis asas cilpas. Viņš gluži vienkārši nepamanīja, ka ar saviem pārgalvīgajiem manevriem atrodas pārāk tuvu ēkai.

Dāvids Parels netika ievainots, bet, cerams, ka šis kalpos kā atgādinājums visiem dronu īpašniekiem, ka lidot vajag atbildīgi. It īpaši, ja apkārtnē ir citi cilvēki.

Atstāj komentāru