Raksti

Simpsonu veidotāji atklāj kā paredzējuši Donalda Trampa prezidentūru

Cilvēks, kurš paredzēja, ka Donalds Tramps kļūs par prezidentu, burtiski no piedurknes izvilktā jokā seriālā Simpsoni, atklājis kā radās viņa pravietiskais joks.

Pirms 16 gadiem Simpsonu galvenais scenārija autors Dans Grinlijs un viņa komanda uzrakstīja epizodi “Bārts Nākotnē”. Epizode, kurā Liza Simpsone tika ievēlēta prezidenta ofisā pēc tam, kad prezidents Donalds Tramps sagrāva pasaules ekonomiku.

Tagad, kad joks ir kļuvis par realitāti (par laimi, pagaidām bez ekonomikas sagraušanas), Dans atlicinājis laiku, lai paskaidrotu kā spējis paredzēt nākotni. Pačukstēsim priekšā – viņš to neparedzēja.

Donalds Tramps Simpsoni

Dans stāsta:

Tas bija kā brīdinājums Amerikai. Tas vienkārši šķita kā pēdējais loģiskais pieturas punkts, pirms noslīdēšanas līdz pašai gruntij. Tā bija konstanta vīzija par Ameriku, kas jūk prātā.

Tas, kas mums bija vajadzīgs – lai Lizai būtu vairāk problēmu nekā viņa spētu salabot. Lai viss kļūtu tik slikti, cik vien iespējams un tieši tāpēc mēs iekļāvām Donaldu Trampu kā prezidentu pirms viņas.

Lai gan ir skaidri redzams, ka Simpsonu veidotāji Trampu neceļ augstā godā, Dans paskaidro, ka tas Donalds Tramps, kurš tika iekļauts Simpsonu epizodē vairāk bija nekompetents nekā mutuļojošs ļaunums un viņā nebija tās “tumsas”, kas ir īstajam Trampam.

Donalds Tramps Simpsoni

Dans paskaidroja, ka epizodē nekas nav minēts par sienu būvēšanu ap meksikāņiem vai islamofobiju. Viņš jokoja, ka Tramps tika pasniegts kā tips, kas uzbūvētu lielus pieminekļus savam godam nevis sienas ap valstīm.

Tramps ir bijis regulārs joku mērķis Simpsonu epizodēs. Viena no atmiņā paliekošākajām epizodēm ir “Trumpastic Voyage”, kas atainoja Homēru ceļojot pa Donalda Trampa maģiskajiem matiem.

Donalds Tramps Simpsoni

Izskatās, ka kļūšana par prezidentu Simpsonu veidotāju acīs augstāk Trampu nav pacēlusi.

Atstāj komentāru