Raksti Tehnoloģijas Video

Pokemon GO uz Android Latvijā!

Spēle 7. jūlijā oficiāli atklāta Austrālijā, Jaunzēlandē un ASV, kur tā jau kļuvusi par populārāko “Apple” operētājsistēmā “iOS” lejupielādēto aplikāciju. Kā norāda spēles veidotāji no “Nintendo” un “Niantic Labs”, šobrīd vēl nevar prognozēt, kad tieši spēle būs pieejama arī Eiropā. Aizkavēšanās, kā skaidro izstrādātāji, saistīta ar serveru lielo pārslodzi ASV, kur kompānijas pārstāvji nebija gatavi lielajam lietotāju skaitam.

Pokemon GO Latvijā

Salīdzinājumam: 8. jūlijā “Pokemon Go” vidēji dienā tika spēlēta 43 minūtes, kas ir ilgāks laiks nekā tas, ko vidēji lietotāji dienā pavada “Whatsapp”, “Instagram”, “Snapchat” un “Messenger” lietotnēs, norāda “similarweb.com”, publikācijā piebilstot, ka jau tuvākajās dienās “Pokemon Go” spēlētāju skaits pārsniegs tvitera lietotāju skaitu.

Lai gan oficiāli spēle aizvien Eiropā nav pieejama, acīgākie viedierīču lietotāji šo aizliegumu apgājuši un spēli, izmantojot APK failu iestatījumus, Latvijā lejupielādējuši tāpat. Par spēles lielo popularitāti liecina cilvēku ieraksti sociālajos tīklos, kur spēlētāji stāsta par pokemonu ķeršanas piedzīvojumiem Maskavas forštatē, Purvciemā, Pļavniekos un citur. Tāpat par spēli informējusi arī Rīgas dome, aicinot tās lietotājus, skatoties telefonā un ķerot pokemonus, būt uzmanīgiem un neiekļūt satiksmes negadījumā.

Pokemon-Go-Shot-01

Pokemon GO nav vēl pieejams Latvijā Google Play veikalā, bet neviens mums neliedz to uzstādīt pašiem. Instrukcijas šajā video! Aizņems vienu vai divas minūtes.

 

Atstāj komentāru