Trendi Video

Mazie puķu tirgotāji atklāj, cik nopelnījuši, kopš kļuvuši slaveni

Mazie pļavas puķu tirgotāji, brāļi Dāvis un Mareks, kļuvuši par sociālo tīklu slavenībām, kopš kāds pircējs nolēmis abus ceļmalā stāvošos puisēnus ar plakātiņu rokās nofotografēt. Ar attēlu dalījušies daudzi, to pārpublicējuši arī mediji un pircēju kļuvis krietni vairāk. Pie brāļiem viesojas TV3 Bez Tabu.

Puiši atklāj, ka margrietiņas gan jau esot noziedējušas, bet rudzupuķes pērkot labi. Dāvis par puķēm jau iekasējis 56 eiro, bet Marekam ir 43 – jo kādā no tirgošanās reizēm Dāvis palicis ilgāk un labi nopelnījis.

Pats pozitīvākais moments – kā abi brāļi tērējuši nopelnīto naudu. Mareks nopircis maizi, sieru un margarīnu, bet Dāvis bijis “dejošanas ekskursijā”. Jāatzīst, ka salīdzinot ar to, ko redzam ikdienā, šāda cieņa pret nopelnīto naudu nepiemīt daudziem šādā vecumā.

Ideja tirgoties ar puķēm aizgūta no omītes. Vislielākais pircēju pieplūdums bijis saulgriežos. “Viena mašīna apstājās un uzreiz vēl 5 apstājās rindā. Un visi nopirka no manis,” stāsta Dāvis. Reiz kāds pircējs nopircis visu rudzupuķu spaini, atstājot zēniem 10 eiro.

Kas vēl pozitīvi – cenas kopš pieprasījuma pieauguma un slavas zēni nav cēluši. Un vēl jo lielāks prieks, ka ciemiņi no Rīgas nav ieradušies tukšām rokām – katram brālim tiek pa velosipēdam, bumbai un vēl arī sporta apģērbs.

Atstāj komentāru