Padomi Raksti Tehnoloģijas

Mājaslapa, kurā var noskaidrot kam pieder telefona numurs

Sync.me mājaslapa, kurā var uzzināt telefona numura īpašniekuIr atvērusies jauna mājaslapa – Sync.me , kurā iespējams noskaidrot kam pieder telefona numurs un pat īpašnieka identitāti. Paši radītāji par mājaslapu izteikušies diez gan īsi:

Ar vairāk kā 1 miljards sinhronizētu telefona numuri un ar tiem savienotie sociālo portālu profili, Sync.me ir izveidojuši ievērojamāko datubāzi, kas tikai turpina pievienot jaunus numurus ar katru brīdi. Izmantojot advancētākās metodes, mēs varam savienot tālruņa īpašnieku un viņa socālo tīklu profilus. Tā kā virtuālā vide attīstās ļoti strauju, Sync.me dara visu iespējamo, lai savienotu šīs divas pasaules.

Kā jums liekas – vai tā nav privātuma apdraudēšana?

 

7 komentāri

    • Acīmredzot, meklēto numuru īpašnieki tos nav publiskojuši nevienā no lielākajiem sociālajiem tikliem savos profilos.

  • Kad zvana svešs numurs, tad pa retam uzreiz atrod, kas tas tāds. Tad ir interesanti, ka zini, kas zvana, vēl pirms zvanītājs ir stādījies priekšā. Bet tiešām reti. Man gada laikā tā ir atradis kādus 3 svešo numuru īpašniekus.

    • Man zvanīja uz darba nr. Neatsveicinājās, vienkārši nometa, kad pateicu, ka piezvanīja uz darba nr. Atzvanīju, bet manu nr. nobloķēja. Diezgan nepieklājīgi…

Atstāj komentāru