Raksti

10 cilvēki, kas šokēja visu pasauli

AR VĀJIEM NERVIEM NEIESAKĀM!

Folklorā ir neskaitāmi stāsti par superjūtīgiem, bāliem, asinsūcējiem, kas regulāri terorizē kādu pilsētu vai ciematu. Patiesībā šādi „vampīri” pastāv arī vēsturē, tikai viņi nepārvēršas par sikspārņiem utml., bet viņiem ir kautkas kopīgs ar mītu briesmoņiem – nevaldāma asinskāre.

FRITZ HAARMANN. Arī pazīstams kā Hanoveres Vampīrs vai Hanoveres Miesnieks, šis vācu sērijslepkava ir paveicis vismaz 27 slepkavības un notiesāts par 24 slepkavībām1. FRITZ HAARMANN. Arī pazīstams kā Hanoveres Vampīrs vai Hanoveres Miesnieks, šis vācu sērijslepkava ir paveicis vismaz 27 slepkavības un notiesāts par 24 slepkavībām. Viņa tumšais ceļš sākās 1898. gadā, bet pirmā slepkavība notika 1908. gadā. Ilgu laiku viņš nodarbojās ar sīkām zādzībām, uzbrukumiem, bet ne slepkavībām. No 1908. gada viņš saviem „hobijiem” pievienoja arī slepkavības un uzsāka šausminošu notikumu ķēdi, kas satricināja Hannoveri. Viņš izvaroja, sakropļoja un nogalināja vismaz 27 upurus (vecumā no 10 līdz 22 gadiem). Daudzus viņš nogalināja ar zobiem izplēšot gabalu no viņu kakla. Pēc tam viņš notirgoja upura mantas un pastāv arī versija, ka viņš upurus esot pārdevis melnajā tirgū kā gaļu. Haarmanns līdz šai dienai tiek uzskatīts par vienu no Vācijas šausminošākajiem slepkavām. Viņu notiesāja un giljotinēja 1925. gada 15. aprīlī. Viņa pēdējie vārdi bija: „Es nožēloju, bet es nebaidos no nāves”. Viņa galva nodota zinātnieku rīcībā, kuri pēta viņa smadzenes. Tā atrodas Gottingenas medicīnas skolā.

 

TSUTOMU MIYAZAKI. Pazīstams kā Mazo Meiteņu Slepkava vai Drakula2. TSUTOMU MIYAZAKI. Pazīstams kā Mazo Meiteņu Slepkava vai Drakula. Šis japāņu sērijslepkava izkropļoja un nogalināja 4 meitenītes (vecumā no 4 līdz 7 gadiem). Viņš darbojās Tokijas Saitamas prefektūrā no 1988. līdz 1989. gadam. Parasti viņš izvaroja nogalināto upuri, dzēra to asinis un apēda rokas. Viņš terorizēja upuru gimenes, sūtot viņiem pastkartes, kurās smalki aprakstīja nogalināšanu un citas detaļas. Pastāv versija, ka viņš esot pat zvanījis uz mājām. Viņš nekad nenožēloja savus grēkus un 1997. gada 14. aprīlī viņu notiesāja, bet 2008. gada 17. jūnijā viņam izpildīja nāvessodu. Viņa vārda pieminēšana vēljoprojām Japānas sabiedrībā izraisa nemieru un riebumu.

 

PHILIP ONYANCHA. Viņa upuru skaits sasniedz 17, bet aizdomas ir, ka viņš paveicis 19 slepkavības. Pats viņš policijai stāstīja, ka viņu bija apsēduši „ļaunie gari”, kas arī radījuši viņā asinskāri.3. PHILIP ONYANCHA. Viņa upuru skaits sasniedz 17, bet aizdomas ir, ka viņš paveicis 19 slepkavības. Pats viņš policijai stāstīja, ka viņu bija apsēduši „ļaunie gari”, kas arī radījuši viņā asinskāri. Viņa galvenie upuri bija sievietes un bērni. Pēc slepkavības viņš rituāli dzēra viņu asinis. „Kad uznāca iekāre, vieglākie upuri bija sievietes, jo tās ir vieglāk sagūstīt” tā pats slepkava raksturoja upuru izvēli. Viņš esot uzņemts kāda „asins kultā”, kur sieviešu kārtas priestere viņu iesvētījusi caur slepkavību. Viņa mērķis bija 100 cilvēki. „Es paspēju tikai 17, vēl atlika 83”.

 

NICO CLAUX. Raksturots kā gandrīz „absolūts psihs sadists”, viņš strādāja par kapraci tajā laikā, kad tika apcietināts. Nopratināšanas laikā viņš atzinās kapu apzagšanā un slepkavībā4. NICO CLAUX. Raksturots kā gandrīz „absolūts psihs sadists”, viņš strādāja par kapraci tajā laikā, kad tika apcietināts. Nopratināšanas laikā viņš atzinās kapu apzagšanā un slepkavībā. Kad pārmeklēja viņa dzīvokli, policija atrada neatpazīstama skeleta fragmentus un asinis, kuras bija nozagtas vietējā asins glabātuvē. Kā pašpasludināts kanibāls, viņš mēdza ēst no līķiem nogrieztu miesu. Viņu atzina par vainīgu un notiesāja uz 12 gadiem. Pēc 7 gadiem viņš tika atbrīvots. Tagad viņš nodarbojas ar mākslas darbu veidošanu un pārdošanu. „Esmu smagi strādājis, lai sevi izmainītu. Tagad cenšos visu negatīvo izlikt savos mākslas darbos.”

 

MARCELO DE ANDRADE. Viņš izauga nabadzīgā ģimenē Riodežaneiro Rochina graustu rajonā, kurā jau no agras bērnības izcieta psiholoģisko teroru un fizisku iespaidošanu. Aptuveni 1991.gada aprīlī viņš uzsāka slepkavību sēriju, kura vilkās deviņus mēnešus un kuras laikā bojā gāja 14 cilvēki5. MARCELO DE ANDRADE. Viņš izauga nabadzīgā ģimenē Riodežaneiro Rochina graustu rajonā, kurā jau no agras bērnības izcieta psiholoģisko teroru un fizisku iespaidošanu. Aptuveni 1991.gada aprīlī viņš uzsāka slepkavību sēriju, kura vilkās deviņus mēnešus un kuras laikā bojā gāja 14 cilvēki. Lielākā daļa no tiem bija jauni nabadzīgi zēni. Viņš tos izvaroja un atzinās, ka esot dzēris viņu asinis. Jautāts par asins dzeršanas iemeslu viņš atbildēja, ka tādējādi vēlējies iegūt viņu skaistumu. Viņa izkropļotā, slimā prāta paraugi redzami viņa paša izteikumos. „Es izvēlējos jaunus zēnus jo viņi ir skaisti un viņiem ir mīksta āda. Mācītājs teica, ka bērni automātiski nokļūst debesīs ja tie iet bojā nesasnieguši 13 gadu vecumu.” Dīvaini, ka šis cilvēks piederēja dievticīgiem cilvēkiem, cītīgi apmeklēja baznīcu un pielūdza savu māti kā svēto. Patreiz viņš atrodas ieslodzījumā psihiatriskajā slimnīcā, pēc neveiksmīga bēgšanas mēģinājuma 1997. gadā.

 

ANDREI CHIKATILO. Pzīstams arī kā Rostovas Uzšķērdējs vai Vējlaužu Slepkava. Čikotilo savu pirmo upuri, 9 gadus jaunu meitenīti vārdā Ļena Zakatnova, nogalināja 1978. gada 22. decembrī, bet ar to tikai viss sākās6. ANDREI CHIKATILO. Pzīstams arī kā Rostovas Uzšķērdējs vai Vējlaužu Slepkava. Čikotilo savu pirmo upuri, 9 gadus jaunu meitenīti vārdā Ļena Zakatnova, nogalināja 1978. gada 22. decembrī, bet ar to tikai viss sākās. Viņš turpināja savu slepkavīgo gājienu atņemot dzīvību vēl 52 upuriem. Gandrīz 15 gadus viņam izdevās izvairīties no apcietināšanas. Acu izkropļošana un seksa orgānu pilnīga amputācija bija viņa noziegumu paraksti. Viņš nolūkoja lielākoties pusaudžus, kurus nežēlīgi izvaroja un pēc tam ēda viņu mirstīgās atliekas kā arī dzēra viņu asinis. Neskatoties uz vietējās policijas nekompetenci, viņu tomēr beigās apcietināja un viņu notiesāja par 53 slepkavībām. Tiesas procesa laikā viņš trakoja, kliedza lamuvārdus un dauzīja galvu pret metāla būra stieņiem. Viņa pēdējie vārdi bija „Es esmu dabas kļūda. Traks nezvērs.” 1994. Gadā viņam izpildīja nāvessodu.

 

 JAMES P. RIVA. Viņš nogalināja savu vecmāmiņu-invalīdi, kas sēdēja ratiņkrēslā. Viņš iešāva viņai krūtīs un pēc tam vairākas reizes ar nazi iedūra sirdī7. JAMES P. RIVA. Viņš nogalināja savu vecmāmiņu-invalīdi, kas sēdēja ratiņkrēslā. Viņš iešāva viņai krūtīs un pēc tam vairākas reizes ar nazi iedūra sirdī. Pēc tam viņš sāka dzert asinis, kas šļācās no brūcēm. Pēc tam viņš aizdedzināja māju, cerībā iznīcināt pierādījumus. Viņš apgalvoja, ka ir 700 gadus vecs vampīrs un viņam vajag asinis, lai dzīvotu. Viņš arī apgalvoja, ka vecmāmiņa bija vampīrs, kurš barojās no viņa naktīs, kamēr viņš gulēja. Viņu apsūdzēja slepkavībā, ļaunprātīgā dedzināšanā, piesprieda viņām dzīves ieslodzījumu plus 20 gadus par dedzināšanu.

 

MAURICIO LOPEZ. Kad viņš uzzināja, ka viņa mazmeitai ir attiecības ar māsas vīru, Macario Cruz, viņš izlēma to visu atrisināt ar asinīm.8. MAURICIO LOPEZ. Kad viņš uzzināja, ka viņa mazmeitai ir attiecības ar māsas vīru, Macario Cruz, viņš izlēma to visu atrisināt ar asinīm… Makario asinīm. Viņš sadūra Makario mazmeitas un viņas bērnu acu priekšā, tad paņēma plastmasas glāzi un pacietīgi gaidīja kad tā piepildīsies ar sinīm. Tad viņš to izdzēra un devās prom. Šobrīd viņš izcieš sodu par uzbrukumu un slepkavību.

 

DANIEL & MANUELA RUDA. 2001. gadā vācu pāris nogalināja Daniela darba kolēģi, iedurot viņam 66 reizes, sitot ar āmuru un beigās izdzerot viņa asinis9. DANIEL & MANUELA RUDA. 2001. gadā vācu pāris nogalināja Daniela darba kolēģi, iedurot viņam 66 reizes, sitot ar āmuru un beigās izdzerot viņa asinis. Pēc tam viņi upura zārkā nodarbojās ar seksu. Viņi apgalvo, ka pavēles nākušas no paša Nelabā, kurš izvēlējies upuri (Franku Hakertu, 33 gadus vecs), jo viņš bija „tik jautrs, ka būtu ideāls āksts Sātana galmā.” Tiesas procesa laikā viņi neizrādīja nekādu nožēlu, draudēja lieciniekiem un rādīja dažādus sātaniskus simbolus. Danielam piesprieda 15 gadu cietumsodu, bet viņa sievai 13.

 

ICHARD CHASE. Viņš piedzima Santa Klarā, Kalifornijā 1950. gada 23. maijā. Pazīstams kā „Sakramento vampīrs”, viņš nogalināja sešus cilvēkus viena mēneša laikā, pēc slepkavības dzerot viņu asinis un ēdot mirstīgās atliekas10. RICHARD CHASE. Viņš piedzima Santa Klarā, Kalifornijā 1950. gada 23. maijā. Pazīstams kā „Sakramento vampīrs”, viņš nogalināja sešus cilvēkus viena mēneša laikā, pēc slepkavības dzerot viņu asinis un ēdot mirstīgās atliekas. Izcietis smagu bērnību viņš jau agri izrādīja dažādu psiholoģisku problēmu klātbūtni un vēlāk pusaudža gados ieguva reputāciju kā nekontrolējams alkoholiķis un narkomāns. Viņš kļuva apsēsts ar ķermeņa šķidrumiem kopš tika ievietots slimnīcā ar asins saindēšanos, jo bija sev ientravenozi ievadījis truša asinis. 1977. gada 29. decembrī viņš izdarīja pirmo slepkavību. Viņš ložņāja gar durvīm un gāja iekšā mājās, ja durvis bija atvērtas. Viņš uzskatīja, ka aizslēgtas durvis nozīmēja, ka viņš nav gaidīts, bet, ja tās bija vaļā, tas bija uzaicinājums ienākt. 27. janvārī viņš izdarīja pēdējo slepkavību, nogalinot 38 gadus veco Evelinu Mirotu, viņas 6 gadus jauno dēlu, kā arī 1 gadu un 10 mēnešus veco mazbērnu. (Nejautājiet, man pašam šīs ģimenes koks nav īsti skaidrs, es tikai atstāstu) Viņš nodarbojās pēc tam ar nekrofīliju, kura pārtapa kanibālistiskā rituālā. 1979. gada 8. maijā viņu notiesāja par 6 slepkavībām un piesprieda nāvessodu gāzes kamerā. Bet līdz tam nenonāca, jo 1980. gada 26. decembrī viņu atrada viņa cietuma kamerā mirušu. Viņš izdarīja pašnāvību ar daktera parakstītiem antidepresantiem, kurus bija krājis vairāku nedēļu garumā.

Atstāj komentāru